وبلاگ دانشجویان مهندسی محیط زیست (منابع آب) دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات

۳ مطلب در آبان ۱۳۹۳ ثبت شده است

آموزش درج فهرست اَشکال و جداول در نرم‌افزار Word

درود بر شما همراهان گرامی

امروز با آموزش فهرست بندی اَشکال و جداول در Word در خدمت شما عزیزان هستم. با من در ادامه مطلب همراه باشید...

۱۰۲ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰
حامد عبیری

آموزش ساخت صفحه فهرست در نرم‌افزار Word

درود بر شما همراهان گرامی
امروز در خدمت شما عزیزان هستم با آموزش ساخت صفحه فهرست در وُرد ۲۰۰۷. صفحه فهرست یکی از اصلیترین ارکان هر مطلب، نوشته، کتاب، جزوه، اسناد وُرد و… می‌باشد که به بیان عنواین مطالب موجود در صفحات و شماره صفحه مربوط به آن عناوین می‌پردازد و به ما کمک می‌کند تا بدون اتلاف وقت و به راحتی به مطلب مورد نظر و صفحه آن مراجعه کنیم. من در این آموزش به همراه شما به یک فهرست نویسی بدون دردسر خواهم پرداخت، با من همراه باشید.

۳ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
حامد عبیری

کتاب ریاضیات مهندسی دکتر شیدفر به همراه حل المسائل

کتاب ریاضیات مهندسی شیدفر یکی از شاخص‌ترین و معروف‌ترین کتاب‌ها در زمینه ریاضی مهندسی می‌باشد. همچنین نویسنده این کتاب جناب آقای دکتر شیدفر که از طراحان اصلی سوالات کنکور در چند سال اخیر هستند ارزش و اهمیت این کتاب را برای دانشجویان مهندسی دو چندان می‌کند. هدف این کتاب ارائه قسمتهایی از ریاضیات است که در بخشهای گوناگون فیزیک و مهندسی کاربرد دارند.

کتاب ریاضیات مهندسی شیدفر طوری تنظیم شده است که همه جنبه‌های اساسی موضوع چه از نظر کاربردی و چه از نظر تئوری را در بر گیرد و در ضمن طوری نباشد که خواننده را خسته کند. در انت‌ها هر فصل مسائل حل شده ارائه شده‌اند و این مسائل طوری ارائه شده‌اند که حل مسائل ساده تا پیچیده هر بخش را در بر بگیرند. در تالیف این کتاب مولف حاصل سال‌ها تجربه خود در امر تدریس ریاضیات مهندسی، معادلات با مشتقات جزئی و توابع مختلط به دانشجویان مهندسی و فیزیک و ریاضی را جمع آوری کرده است. لازم به ذکر است حل المسائل ریاضیات مهندسی شیدفر به صورت دست نویس است و تمرین‌های آخر فصل را که به صورت حل نشده هستند، پاسخ داده است.

دانلود

عنوان: کتاب ریاضیات مهندسی
حجم: 3.78 مگابایت
توضیحات: دکتر عبداله شیدفر

دانلود

عنوان: حل المسائل کتاب ریاضیات مهندسی
حجم: 1.22 مگابایت
توضیحات: دکتر عبداله شیدفر

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
حامد عبیری